Dlaczego powinieneś pójść bardziej w kierunku Desert Safari Dubai

Jeśli kochasz podróże lub nadal nie jesteś pewien, co to jest podróż, powinieneś otrzymać świadczenia podróżne. Podróżowanie ma wiele zalet, a niektóre z najbardziej popularnych są wymienione poniżej.

Desert Safari Dubai to niezapomniane przeżycie, ilekroć pamiętasz naliczony czas.
Jest to łatwa trasa, której początkowo będzie chciała większość odwiedzających, a mieszkańcy Dubaju będą mieli z nią kilka doświadczeń.

Nigdzie nie znajdziesz więcej miłośników przeznaczonych

Desert Safari Dubai to niezapomniane przeżycie, ilekroć pamiętasz naliczony czas. Firma Tousism zaskoczyła dziesięć tysięcy gości w Dubaju w ciągu 10 lat standardowej usługi safari.

Pustynne safari w Dubaju jest dziś lepsze, ponieważ ciepło pustyni jest odmładzające. Wkrótce rozpocznie się Święta Ramadan, więc bądź ostrożny, jeśli masz wycieczkę pustynnym safari w pobliskim rurociągu misji.

Bogata linia działań w Safari:

. Dla tych, którzy wybierają się na pustynne safari w Dubaju, warto wiedzieć, że jest to w sumie od 6 do 7 godzin aktywności, a Oasis Palm Tourism gwarantuje swoim gościom usługi premium.

. Odbiór z hotelu lub rezydencji odbędzie się w godzinach 15:30 – 16:00 i skieruje się w stronę czerwonych piasków na pustyni Lahab w Dubaju.

. Następny jest Dune Bashing w Land Cruisers Convoy; To najbardziej elektryzująca część trasy, w której serca biją w nowym tempie. Ludzie w każdym wieku mają hipnotyzujący wpływ na ogrom i zalety pustyni, gdy krążownik ląduje po wydmach. Desert Safari Dubaj to wielkie gardła, które unosisz; Mieszanka strachu i zabawy. Pamiętaj, że niezbędna jest odpowiednia elegancka odzież codzienna i okulary przeciwsłoneczne.

. Najbliższe działania na pokład piasku; Każdy ma możliwość zsunięcia się z góry wydmy z deską. Pamiętaj, aby poprosić znajomych o uchwycenie tego szczególnego momentu, ponieważ twoja twarz nigdy go nie wyrazi

. Jesteś mile widziany w obozie i czekasz na zbyt wiele. Po przyjęciu napojów bezalkoholowych, herbaty, kawy i selektywnych przekąsek; Camel Ride to nadchodząca promocja. Przygotuj się na największy zachód słońca w swoim życiu. Możesz wybrać quad bez dodatkowych kosztów.

. Jeśli dotkniesz muzyki w tle, możesz mieć sziszę, malarstwo Heeny i zdjęcia w strojach arabskich. W swojej pamięci znajdziesz specjalistę od piaskowego sklepu z pamiątkami.

. Oprócz szeregu działań, przywita Cię wyjątkowa kolacja z grilla z listą warzyw i kolacji bez warzyw oraz potrawy do wybranych owoców i słodkiej skórki. Jest często podziwiany przez naszych międzynarodowych gości za jego delikatność i smak

. Najważniejszym wydarzeniem Desert Safari w Dubaju jest występ Tanaura Dance i Belly Dance przez wysoko wykwalifikowanych artystów. Napełnia twoje serce radością i podziwem. Twój przewodnik Safari chętnie poprowadzi Cię do Land Cruisera i podwiezie od 21:00 do 21:30.

.  Pamiętaj, aby doradzić znajomym, aby mieli to wspaniałe doświadczenie.